Core Impact, güvenlik ekiplerinin kolaylıkla gelişmiş sızma testleri gerçekleştirmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Güdümlü otomasyon ve sertifikalı istismarlarla, güçlü sızma testi yazılımı, günümüzün rakipleriyle aynı teknikleri kullanarak ortamınızı güvenli bir şekilde test etmenizi sağlar.

Temel Özellikler

Core Impact'in Hızlı Sızma Testleri (RPT'ler), yaygın ve tekrarlayan görevleri otomatikleştirmek için tasarlanmış erişilebilir otomasyonlardır. Bu yüksek seviyeli testler, süreçleri basitleştirerek, verimliliği en üst düzeye çıkararak ve kalem test uzmanlarının daha karmaşık sorunlara odaklanmasını sağlayarak güvenlik kaynaklarınızın kullanımını optimize etmeye yardımcı olur.

Leverage our professionally written and validated exploit library for real-world testing capabilities. This stable library of commercial-grade exploits has real-time updates of new penetration testing exploits and tests for additional platforms as they become available, including third party exploits from ExCraft.

Replicate attacks across network infrastructure, endpoints, web, and applications to reveal exploited vulnerabilities, empowering you to immediately remediate risks.

Integrations with other pen testing tools like Metasploit, PowerShell Empire, and Plextrac centralize your testing environment, streamlining and increasing the breadth of your program. Core Impact also integrates with and validates vulnerabilities from more than 20 popular scanners, including Burp Suite, Nessus, Qualys, and OpenVAS to help you prioritize your greatest risks.

Core Impact’s patented Core Agents simplify interactions with remote hosts. You can tell Core Impact what you’d like to do with the remote host and the agent will take care of the technical aspects.

Enable programmable self-destruct capabilities for agents at different levels (product, workspace, module/RPT). This means no agent is left behind after testing to drain resources or be used as a potential backdoor for attackers.

Multiple security testers have the capability to interact in the same session, giving teams the ability to securely share data and delegate testing tasks. These shared workspaces provide a common view of discovered and compromised network targets for optimal collaboration.

Desteklediğimiz Sektörler

Sağlık Hizmetleri

Finansal Hizmetler

Devlet Kurumları

Üniversiteler

Perakende

Enerji

Yaygın Kullanım Durumları

Rutini Otomatikleştirin

Core Impact ile, kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için PCI uyumluluğunu kanıtlamak da dahil olmak üzere rutin testleri kolayca otomatikleştirebilir, üçüncü taraf testlerini en güçlü ve karmaşık istekler için ayırabilirsiniz.

Güvenlik Bilincini Ölçün

Kimin sosyal mühendislik saldırılarına karşı savunmasız olduğunu bulmak için Core Impact'in dinamik araçlarını kullanarak bir kimlik avı kampanyasını kolayca simüle edin.

Güvenlik Açığı Taramaları

Core Impact, 20'den fazla popüler tarayıcı aracılığıyla belirlenen güvenlik açıklarını doğrular ve en büyük güvenlik riskleriniz için düzeltmeye öncelik vermenize yardımcı olur.

İyileştirme Etkinliğini Doğrulayın

İyileştirme önlemlerinin veya telafi edici kontrollerin etkili ve çalıştığını doğrulamak için bir sızma testinden sonra istismar edilen sistemleri yeniden test edin.

Desteklenen Yönetmelikler

Sızma testi, uyumlu kalmanın ve dış zorunluluklara bağlılığı kanıtlamanın hayati bir yoludur. Core Impact, kuruluşların hassas verilerini daha iyi korumalarına yardımcı olur ve birden çok düzenlemeyi destekler.

TOP
WeCreativez WhatsApp Support
WHATSAPP İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?