DISKRIPTO

PC'LER İÇİN YÜKSEK GÜVENLİKLİ BİLGİ KORUMASI ÇÖZÜMÜ.

VERİ SINIFLANDIRMASI

Korunması gereken veriler Finansal Veriler, Kişisel Sağlık Verileri, Özel Bireysel Veriler, Askeri Veriler, Hükümet Verileri ve Gizli veya Hassas İş Verileri gibi birkaç kategoriye ayrılabilir.

VERİ KORUMASI

Veriler üç farklı durumda korunabilir. Kullanımlı Veri, merkezi bir veri ambarı gibi istikrarlı bir hedefe pasif olarak depolanmayan ancak BT mimarisinin farklı bölümlerinde ve düzeylerinde işlenen verileri ifade eder.

TAM DİSK ŞİFRELEME

Maksimum veri koruması için, işletim sistemi, kullanıcı verileri, geçici dosyalar ve silinen dosyalar da dahil olmak üzere, bizim durumumuzda sabit disk olan kalıcı depolama alanıyla ilgili tüm bilgiler şifrelenmelidir.

TEMİZ DONANIM BAZLI

Donanım tabanlı bir Tam Disk Şifreleme çözümü olan DISKRIPTO®, yazılım tabanlı çözümlere göre birçok avantaja sahiptir. Eşzamanlı veri şifreleme ve şifre çözme işlemini gerçekleştirmek için FDE, bazı işlemciye (dolayısıyla güç) yük getirir ve bu, tek tek işlemlerin istediği G / Ç işleminin miktarına bağlıdır.

YÜKLEME YÖNETİM SİSTEMİ

DISKRIPTO®, anahtar başlatma, aygıt etkinleştirme, bakım, aygıt iptal etme, veri yedekleme ve veri kurtarma işlemlerini gerçekleştiren özenle tasarlanmış bir Yükleme Yönetim Sistemi (LMS) ile birlikte verilir.

FIPS-140 UYUMLULUĞU

Kullanılan algoritmalar dahil olmak üzere DISKRIPTO® bileşenleri ve işlevleri, FIPS-140.3 Güvenlik Seviyesi 4 ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

TOP