LASTLINE

Kötü amaçlı yazılımlara karşı en gelişmiş ve en güçlü savunmayı sağlar.

LASTLINE Özellikleri

  • IR iş akışlarını optimize etmek ve poz boşluklarını azaltmak için mevcut güvenlik sistemleriyle API aracılığıyla entegre olun
  • Kullanıcı başına lisans yeri, cihaz veya bant genişliği değil, bütçeye göre tahmin edilebilir
  • Tam sistem öykünme sanal alanı kullanarak başkalarının kaçırdığı kaçınma tehlikelerini yakalama
  • Web, e-posta, dosya ve mobil uygulamaları inceleyin
  • Windows, Android ve Mac OSX İşletim Sistemleri için Destek
  • Yazılımı standart sunucu donanımına veya sanal örneklere yükleyin
  • Şüpheli trafiği ve nesneleri gerçek zamanlı olarak analiz etme

Neden LASTLINE?

Bir kurumun en gelişmiş savunması olan yeni nesil güvenlik duvarları, IPS ve birinci nesil sanal alan tabanlı güvenlik cihazları bile, bugün uygulanmakta olan sofistike ve kaçınılmaz saldırılar için uygun değildir.

Lastline'ın ihlal tespiti konusundaki eşsiz yaklaşımı, gelişmiş ve kaçamak uyuşmazlık silahı ve taktiklerine odaklanmış on yılı aşkın Ar-Ge'nin doruk noktasıdır. Sonuç, ihlal tespit özelliklerini mevcut güvenlik portföyünüze sorunsuz bir şekilde entegre etmek ve çabucak tespit etmek için tasarlanmış yazılım tabanlı platformdur.

Şirketinizin tümünü kapsayın

Lastline, işletim sistemleriniz (Windows, Mac OS X ve Android), fiziksel ve sanal ana bilgisayarlar, hizmetler, kullanıcılar, ağ altyapısı ve Web, e-posta, dosya ve mobil uygulamalar için gelişmiş ve kaçan tehditleri kapsamlı bir şekilde algılamaktadır. Lastline'ın esnek yazılım tabanlı platformu, kuruluşların ihlal savunmalarını tek bir konumdan herhangi bir sayıda uzak, şube ve mobil büroya kadar öngörülebilir şekilde ölçeklendirmesine olanak tanır. Lisanslama yer, cihaz veya bant genişliğine değil kullanıcı tarafından yapılır.

Başkalarının Kaçınılması Gereken Tehlikeleri Algılama

Lastline, birinci nesil sanal alan araçlarından kaçmak için özel olarak tasarlanmış bilinmeyen tehditleri tespit eder. Rakip yaklaşımlara kıyasla, Lastline'ın tam sistem öykünme sanal alanı, bilinmeyen kötü amaçlı yazılım davranışlarına en derin düzeyde görünürlük sağlar ve kaçınan kötü amaçlı yazılımların kaçınılması en zor olanıdır. Sonuç, başkalarının görmediği kötü niyetli saldırıların başarılı bir şekilde tespit edilmesidir.

Gelişmiş Saldırılara Yanıt Verme

İhlali analiz sonuçları, devam eden olayların uygulanabilir analizlerini sağlamak için sanal alan analizi, ağ izleme ve anomali tespiti ile ilgili kanıtların ilişkilendirildiği olay merkezli bir yaklaşım kullanılarak sunulmuştur. Kaçak malware ve komuta ve kontrol trafiği ile ilgili uzlaşma göstergeleri (IOC), gürültüyü azaltmak ve müdahale edenlerin zamandan tasarruf etmek için önceliklidir.

TOP