×

Nasıl SSL Sertifikası Alırım?

1Linke tıklayarak kayıt olun,
2 SSL Sertifikası Satın Alın
3 Sertifikanızı İndirin ve kurulumunu yapın.

Problem yaşadığınız takdirde telefon numaramız ve mail adresimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Teşekkürler!

SSL Sertifikalarımız

Office 365 Mail ve Gmail E-Maillerine Gizlenen Gelişmiş Tehditleri Önleyin

Lastline Email Defender, email güvenlik kontrollerinizi geliştirmek için bütünleyici bir savunma katmanıdır. Testitten kaçınmaya çalışan gelişmiş malware leri tespit edebilmek ve E-mail güvenliğinizi iyileştirmek için istediğiniz her yere konumlandırabilirsiniz:

  • Office 365 Email ve Gmail’i korumak için Buluta’da
  • Müşteri tarafından yönetilen E-mail sistemlerinde ise şirket içine veya Bulut’a

Lastline Email Defender, kurumunuzu, ransomeware, cryptomining, kullanıcı kimlik bilgisi hırsızlığı, sosyal mühendislik ve spear-phishing gibi email tabanlı tehditlerinden korumak için mevcut email sisteminiz ile birlikte çalışır.

Herhangi bir Email Sisteminin Güvenliği

Lastline Email Defender size E-mail sisteminizi koruma yeteneği verir, ister Cloud’da konumlansın ister müşteri tarafından yönetilsin.

Kurumsal Email Saldırılarını Önleyin

Kurumsal Email Saldırıları(BEC) genellikle Office 365 mail ve Gmail sistemlerini hedefler. Dolandırıcılık yapmak için belirli yöneticilere hedeflenen bir spear-phishing vaya sahte emaillerle başlar.

Office 365 Mail ve Gmail için Lastline Email Defender-Cloud

Lastline Email Defender-Cloud Office 365 ve Gmail hesapları için benzersiz bir tehdit korumasıdır. Bu uygulamaların sınırlı güvenlik kontrollerini atlatabilen tehditlere karşı ek bir savunma katmanıdır.

Cloud emailinizi , gelişmiş kötü amaçlı yazılım saldırılarına , kimlik avı , kurumsal email saldırıları (BEC) ve hesap ele geçirme işlemlerine (ATO) karşı hızla koruyabilirsiniz. Lastline Email Defender-Cloud tehdit gelen, giden ve dahili emailleri tarar.

Tanımlama Zorluğu

Bu saldırılar, içerik taraması veya imza işlemesine  dayalı email güvenlik denetimlerinden kaçınır. Emailler herhangi bir hileli siteye bağlantı içermez veya normalde uyarıları tetikleyen kötü amaçlı eklere sahip değildir.

 

Bunun yerine, BEC saldırganları, iş arkadaşlarının adlar, unvanları, yaklaşan seyahatler ve bunun yanı sıra raporlama ilişkilerini tanımlamak için sosyal ve iş ortamındaki medya sitelerinden kamuya açık verileri kullanmaktadır. Bu bilgiyi, güvenilir bir iş arkadaşından , banka havalesi gibi sahte bir işlem başlatmak için gerçekci görünen bir mesaj oluşturmak üzere kullanırlar.

Müşteri Tarafından Yönetilen E-mail Sistemleri için Lastline E-mail Defender

Lastline Email Defender sizlere mevcut email güvenlik kontrollerine önemli bir maaliyet veya karmaşa  eklemeden, diğer başka teknolojilerin kaçırma riski olan, gelişmiş malwareleri algılayıp tamamlayıcı bir koruma katmanı ekleme olanağı vermektedir.

Güvenli Email Ağ geçitleri (SEG) gibi güvenlik denetimleri , spam gibi bazı tehditleri engellemek için etkilidir, ancak keyblogger ve fidye yazılımları gibi gelişmiş kötü amaçlı yazılımlarla mücadele edemez. Gelişmiş malware’lerde yaygın olan kaçınma teknikleri ağ geçitlerini destekleyen sandbox gibi “yeni nesil“ teknolojileri bile kandırabilmektedir.

Lastline mimarisi size esnek konumlandırma ve minimum TCO’yu sunarken, istediğiniz maksimum korumayı sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Lastline Email Defender-Enterprise’ın konumlandırılacak 3 komponenti vardır :

  • Sensörler, zararlı içeriği ve davranışları ortaya çıkaran göstergeler ve anomaliler için trafiği tarar. Sensörler ağınızda bulunur ve donanımlarınızda veya sanal makinelerinizde çalışır.
  • Manager (Yönetici) sensörler tarafından gönderilen dosyaları analiz eder. Manager daha sonra ihtiyaç olması halinde analiz için Detection Engines’a (Algılama Motorları) nesneyi gönderir
  • Detection Engine , şüpheli dosyaların Deep Content Inspection (Derin İçerik Denetimi) kullanarak analizi gerçekleştirir . Detection Engine, analiz sonuçlarını Manager’a geri gönderir.

Bu bileşenleri SEG(Secure Email Gateway) ve MTA (Mail Transport Agent) bileşenlerinizi tamamlayacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Kötü amaçlı içeriği pasif olarak izlemek veya aktif olarak engellemek şeklinde üç dağıtım seçeneği arasından seçebilirsiniz.

Hesabı Devre Dışı Bırakma

Lastline Email Defender, ransomeware, dosyasız malwareler, kimlik hırsızları ve diğer email tabanlı saldırılar için eşsiz tehdit görünürlüğü sağlar ve bunları doğru bir şekilde algılar. Saldırının amacını anlamanızı ve bir veri ihlali oluşmadan önce tehdide karşı daha hızlı yanıt verebilmenizi sağlar. Acil Müdahale ekibiniz uyarılara kesin olarak yanıt verebilir ve olası potansiyel false pozitif uyarıları için araştırma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Küresel Tehdit İstihbaratı

Lastline Network Defender ayrıca sisteminizde yerel olarak tespit edilen zarralı etkinlik için küresel bağlamı birleştirerek topladığı bilgileri artırır. Bu içgörü ağınızdaki etkinliğin, ağınızda bulunan IOC’lere referans veren Lastline müşterileri tarafından algılanan tüm diğer malware’ler dahil olmak üzere , Lastline’ın  global müşteri tabanından da tespit edilen etkinliğe nasıl bağlı olduğunu anlamamızı sağlar.

Sektör Lideri Tespiti

Lastline Email Defender’ın kalbinde yer alan Deep Content Inspection, benzersiz bir yalıtım ve denetim ortamıdır. Deep Content Inspection, bir işletim sistemini ve donanımını tam olarak taklit eder, malwarelere eşsiz bir bakış sağlar, tüm programları ve hizmetlerı çalıştırır, tüm işletim sistemi işlevlerini ve tüm çekirdek aktivitelerinin görülmesini sağlar. Tüm CPU talimatlarını, erişilen bellek konumlarını , kullanılan cihazları ve ağ bağlantıları dahil olmak üzere her eylemi analiz eder.

Geleneksel  sandbox teknolojilerinin  yalnızca işletim sistemi seviyesinde görünürlüğü vardır. İçeriği inceleyebilir ve potansiyel olarak kötü amaçlı kodları tanımlayabilir, ancak Email Defender  gibi kötü amaçlı yazılımlarla etkileşime giremezler. Sonuç olarak, önemli ölçüde daha düşük algılama oranları ve daha yüksek false pozitifleri mevcuttur.

TOP