×

Nasıl SSL Sertifikası Alırım?

1Linke tıklayarak kayıt olun,
2 SSL Sertifikası Satın Alın
3 Sertifikanızı İndirin ve kurulumunu yapın.

Problem yaşadığınız takdirde telefon numaramız ve mail adresimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Teşekkürler!

SSL Sertifikalarımız

Lastline Analyst

Lastline Analyst, tehdit analiz uzmanlarına ve olay müdahale ekiplerine, gelişmiş kötü amaçlı yazılım örneklerini güvenli bir şekilde çalıştırmak ve davranışlarını anlamak için ihtiyaç duydukları gelişmiş kötü amaçlı yazılım denetimi ve izolasyon ortamını sağlar.

Güvenlik ekibiniz, Lastline ekibinin kendini gizleyen kötü niyetli yazılımlarla ilgili yıllar süren araştırmalarının sonuçlarından yararlanır. Lastline Analyst, uluslararası alanda tanınan uzmanlarımızın bilgisini, gelişmiş malwarelerin kolaylıkla bulunabilmesi için güvenlik ekibinize sunar.

Eşsiz Malware Tespiti

Ekibiniz bilinmeyen bir dosyayı Lastline a gönderdiğinde bizim Deep Content Inspection ortamımız bunu bir malware olarak değerlendirir. Deep Content Inspection, kendini gizli tutarken kötü amaçlı yazılımın davranışlarına tam bir görünürlük sağlamak için tasarlanmıştır.

Gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar, gerçek bir kullanıcının cihazında mı yoksa sandbox veya sanal makine (VM) gibi bir ortamda mı olduğunu belirleyebilir. Bu ortamları algıladığında ise davranışını değiştirir ve saptanmaktan kaçınır. Deep Content Inspection gizlenme tekniklerine sahip zararlı yazılımları tanımlarken dahi gizli kalabilir ve ardından tüm kötü niyetli davranışları analiz etmek için uygun veri girişini sağlar.

Deep Content Inspection Avantajları

Sandbox ve sanal makineler (VM) yalnızca işletim seviyesi seviyesine kadar görünürlüğe sahiptir ve tam olarak kötü amaçlı yazılım denetimi sağlayamazlar. İçeriği inceleyebilir ve potansiyel olarak kötü amaçlı kodları tanımlayabilirler, ancak kötü amaçlı yazılımla etkileşime giremedikleri veya kaçınma tekniklerini tespit edemedikleri için daha düşük algılama oranlarına ve daha yüksek false pozitif oranlarına sahiptirler.

Deep Content Inspection  algılama algoritmaları, diğer markaların algılayamadığı yer olan, işletim sistemi seviyesinin dışında bulunur. Bu kötü amaçlı yazılım denetimi mimarisi, diğer araçların görebildiğinden çokk daha fazlasını görmemizi sağlar çünkü sadece işletim sistemi seviyesinde değil, donanım seviyesi içinde de bulunmaktayız. Kötü amaçlı yazılım, Lastline Analyst’in göremediği bir davranışı yürütemez.

İşlemeye uygun sonuçlar

Lastline Analyst, kötü amaçlı yazılımın analiz raporunu sunar. Bu rapor, ek yürütülebilir dosyalar, IoC’ler, hedeflenen servisler ve yakalanan ağ trafiği gibi analiz sırasında keşfedilen tüm nitelik ve çıktıları içerir.

Esnek Bulut veya yerinde kurulum seçenekleri

Lastline Analyst’ı şirket içinde veya  bulut’da konumlandırabilirsiniz. Eğer kuruluşunuz katı gizlilik kurallarına tabi ise , Lastline Analyst’ı şirket içinde ve data-center’ınızda barındırabilirsiniz. Bu model yerine, barındırılan bir dağıtım modelinden yararlanarak Lastline’ı Bulut’da da konumlandırabilirsiniz.

TOP