×

Nasıl SSL Sertifikası Alırım?

1Linke tıklayarak kayıt olun,
2 SSL Sertifikası Satın Alın
3 Sertifikanızı İndirin ve kurulumunu yapın.

Problem yaşadığınız takdirde telefon numaramız ve mail adresimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Teşekkürler!

SSL Sertifikalarımız

Lastline Detenator Hakkında

Lastline Detenator , Lastline’ın eşsiz malware analizi ve koruma yeteneklerini mevcut güvenlik ürünlerinize sorunsuz bir şekilde entegre eder. Lastline, uluslararası alanda tanınan uzmanlarının yıllara dayalı bilgisini, gelişmiş malwarelerin kolaylıkla bulunabilmesi için güvenlik ekibinize sunar. 

Eşsiz Malware Tespiti

Üçüncü Parti Ürünler, Anti Virüsler, Firewall’lar, Web Gateway’ler ve Intrusion Prevention ürünleri gibi, analiz için bilinmeyen dosyaları otomatik olarak Lastline’a gönderir. Deep Content Inspection, bu dosyaları malware için değerlendirir ve gelişmiş kötü amaçlı yazılım analizini ve algılama yeteneklerini güncellemek için üçüncü parti araçlarına gönderir.

Esnek Bulut veya Yerinde Kurulum

Lastline Detanator’ü şirket içinde veya bulut’da konumlandırabilirsiniz. Eğer kuruluşunuz katı gizlilik kurallarına tabi ise , Lastline Detanator’ü şirket içinde ve data-center’ınızda barındırabilirsiniz. Bu model yerine, barındırılan bir dağıtım modelinden yararlanarak Lastline’ı Bulut’da da konumlandırabilirsiniz.

Mevcut Araç ve Süreçlerinizi Daha Etkili Hale Getirin

Lastline Detenator,gelişmiş malwareleri tespit ederek mevcut güvenlik teknolojilerinizi geliştirir, aksi takdirde bunlar zaten kaçırılabilir zararlılardır.
Deep Content Inspectation sonuçlarımızı güvenlik yönetim araçlarınızla entegre edip , kendini gizleyen malwarelere karşı kuruluş çapında bir yanıt almanızı sağlar.

TOP