Neden ?

Light Point Security

Light Point Security, Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) eski çalışanları tarafından kurulmuştur. Tecrübelerimiz ve eğitimlerimiz, geleneksel algılama tabanlı güvenlik ürünlerinin belirlenmiş düşmanlardan korumak için yetersiz olduğunu öğretti.

Web tabanlı tehditler kuruluşunuzun güvenliği için en tehlikeli tehdit grubudur. Tek bir personelinizin tehlikeli bir içeriğe ait bağlantıya gitmesi sonucu tüm kuruluşunuz bu hatadan etkilenebilir.

Şimdi farklı düşünme ve yeni bir yaklaşım gösterme zamanı.

Bilgi ve birikimimizi, belirlenmiş saldırganlara, hatta ulus devletlere dayanabilen bir güvenlik ürünü tasarlamak için kullandık.

 

Neden ?

Tarayıcı İzolasyonu Bilgi Güvenliğinin Geleceği

Gartner a göre tarayıcı izolasyonu bilgi güvenliği alanındaki en önemli 10 teknolojiden biri. Light Point Web Full İzolasyon kuruluşunuzu tüm web tabanlı tehditlere karşı korur.

“Tarayıcı izolasyonu kullanan kuruluşlar son kullanıcılarına yönelik olan saldırıları %70 azaltacaktır.”

-Gartner  

Active Directory Entegrasyonu

Light Point Web kimlik yönetimi ve kurumsal politika yönetimi için Active Directory ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Mevcut Güvenlik Yapınıza Uyum

Light Point Web mevcut güvenlik ürünlerinizle kısa sürede kolayca, zorluk çekmeden entegre olur.

Güçlü ve Etkili Politika Yönetimi

Light Point Web sistem yöneticilerine, çalışanların çevrimiçi yaptığı her şeyi yönetmek ve izlemek için gelişmiş kontroller ve görünürlük sağlar.

Kolay Kurulum

Light Point Web birkaç dakika içerisinde kurulur ve bulut ortamında, kurum içi bir sunucuda ya da kurum içi bir sanal makinada hizmet verir.

Light Point Security

Web Veri Analiz Platformu

Light Point Web yönetici yönetim paneli (admin dashboard) güçlü ver analizi ve kurumsal düzeyde web politikalarının yönetimini sağlar. Light Point Web ile çalışanlarınızın çevrimiçi tüm aktivitelerini kolayca yönetebilir ve raporlayabilirsiniz...

  • Çalışanlarınızın en çok hangi sayfaları ziyaret ettiğini ve ne kadar zaman harcadıklarını görüntüleyin
  • İndirilen ve yüklenen tüm dosyaları görüntüleyin
  • Engellenen tüm zararlı yazılım indirmelerinin detaylarını edinin
  • İç tehditlere karşı korunun
  • Verimli olmayan çalışanları keşfedin.
  • Uyumluluk izlenimi
  • Ve daha fazlası...
Light Point Security

Web Güvenlik Tehditlerine Karşı İzolasyon Ortamı Tercihiniz

Light Point Web Tam İzolasyon Platformu, tüm web içeriğini kötü amaçlı olarak ele alarak güvenlik için farklı bir yaklaşım benimser. Kullanıcı tarafında transparan olarak çalışan Light Point Web her kullanıcının tarayıcı oturumunu bir sanal makinede başlatarak kullanıcı için izolasyon sağlar. Web içeriği ile olan tüm normal ve zararlı etkileşim süreci bir sanal makinede gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilir ve bu etkileşim son kullanıcının kendi tarayıcısında gösterilir.

Light Point Web ile hiçbir web sitesi içeriği son kullanıcıya gönderilmez, güvenli içerik söz konusu değildir. Analiz ortamı olmayınca, tespit edilememiş bir zararlı yazılım artık tehdit olmaktan çıkar.

Ne Kazandırır ?

Zararlı Yazılımlara Karşı Dokunulmazlık

Herhangi bir web sitesine kuruluşunuzu yada herhangi bir son kullanıcınızı tehlikeye atmadan ziyaret edin.

Şeffaf Kullanıcı Deneyimi

Light Point Web bilgisayarınızda kullandığınız standart tarayıcılarınızla kullanır, böylece personeliniz güvenlik yerine verimliliğe odaklanırken kesintisiz bir kullanıcı deneyimi yaşar.

Yüksek Tarayıcı Performansı

Light Point Web, sınıfının en iyisi performansa sahip ürünüdür ve tam özellikli bir web tarayıcı deneyimi sunmaktadır. Videolar sorunsuz oynatılırken ses ile senkronizedir.

TOP