LIGHT POINT SECURITY

Light Point Security, Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) eski çalışanları tarafından kurulmuştur. Tecrübelerimiz ve eğitimlerimiz, geleneksel savunmaların belirlenmiş düşmanlardan korumak için yetersiz olduğunu öğretti.

Bu bilgiyi, belirlenmiş saldırganlara, hatta ulus devletlere dayanabilen bir güvenlik ürünü tasarlamak için kullandık.

Light Point Web Full Isolation Platform TM , tüm web içeriğinden tam izolasyon sağlamak ve mevcut tarayıcılarla sorunsuz entegrasyonu sağlayan tek tarayıcı izolasyon teknolojisidir.

Light Point Web, web içeriğini bilgisayarınızdan yürütmenin tehlikeli bir görevini taşır ve bir defalık uzak sanal makinede izole eder. Hiçbir web sitesi kodu bilgisayarınıza ulaşmaz, yalnızca ziyaret ettiğiniz web sitelerinin gerçek zamanlı interaktif bir resmini görüntülersiniz.

Güvenli Dosya İndirme

Dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde yükleyin ve indirin. Tüm yüklemeler, bilgisayarınıza erişmesine izin verilmeden önce 40'dan fazla farklı anti-malware ile otomatik olarak taranır.

TAM ÖZELLİKLİ TARAMA

Ses, video, JavaScript, Java, Flash, PDF'ler ve daha fazlası için destek. Artık, zengin medya türlerinden hiçbiriyle ilgili riskler olmadan keyfini çıkarabilirsiniz.

ANONİM TARAMA

Web siteleri sunucularınızla ilgili bilgileri ve sizin hakkınızdaki hiçbir şeyi görmez; bu nedenle sizi tanımlayamaz veya sizi takip edemezler.

TOP