Web Sitesi Kullanım Koşulları

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI: https://custossolutions.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “https://www.custossolutions.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Site İçeriğini Kullanma Hakkı

Kişisel kullanım amacıyla CustosSolutions Sitesinden aşağıda tanımlanan şekilde herhangi bir İçeriği görüntülemeniz, paylaşmanız, çıktısını almanız veya indirmeniz için size sınırlı, münhasır olmayan ve geri alınabilir bir lisans vermekteyiz. CustosSolutions Sitesindeki herhangi bir İçeriği lisanslamak, yeniden yayınlamak, dağıtımını yapmak, kopyalamak, devretmek, alt lisans yapmak, aktarmak, satmak, bunlardan türev eserler hazırlamak veya kişisel kullanım harici herhangi bir amaçla kullanmak hususlarında size herhangi bir hak verilmemektedir. İçeriğin herhangi bir parçası, kişisel kullanımınız haricinde, herhangi bir şekilde yeniden üretilemez ya da elektronik veya mekanik herhangi bir bilgi elde etme sistemine dâhil edilemez. CustosSolutions Sitesine zarar verebilecek veya CustosSolutions Sitesini zayıflatabilecek veya CustosSolutions Sitesinin temelindeki herhangi bir sunucuya veya ağa zarar verebilecek veya bunları zayıflatabilecek veya bir başkasının Siteyi kullanmasını veya Siteden faydalanmasını engelleyebilecek şekilde veya bu amaçları güden herhangi bir şekilde CustosSolutions Sitesine erişim sağlayamaz veya CustosSolutions Sitesini bu amaçlarla kullanamazsınız. Ayrıca size, Siteye veya Sitedeki herhangi bir İçeriğe köprü bağlantı (hyperlink) verme hususunda sınırlı, geri alınabilir ve münhasır olmayan bir hak verilmektedir; ancak böyle bir bağlantı, CustosSolutions'ı veya ürünlerini veya hizmetlerini yanlış, hatalı, aşağılayıcı veya mütecaviz bir şekilde sunmamalı veya sitenize, sayfanıza veya içeriğinize CustosSolutions'ın sponsor olduğu veya CustosSolutions'ın bunları onayladığı şeklinde bir imada bulunulmamalıdır.

Siteye erişim sağlamak için otomatik sistemler (örneğin, robotlar, örümcekler vs.) kullanamazsınız. Sitenin diğer kullanıcılarının, kişisel olarak onları ifşa edebilecek bilgilerini toplamamayı veya bu bilgileri satmamayı veya başka bir şekilde suistimal etmemeyi kabul etmektesiniz. Burada açıkça verilen sınırlı hakların haricinde, CustosSolutions Sitesi ve bu Sitedeki tüm İçerikler üzerindeki tüm haklar ve menfaatler CustosSolutions'ın mülkiyetindedir.

CUSTOSSOLUTIONS, HERHANGİ BİR KULLANIM HAKKI DÂHİL İŞBU KULLANIM ŞARTLARININ HERHANGİ BİRİSİNİN İHLALİ DÂHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA, TAMAMEN KENDİ TAKDİR YETKİSİNE DAYANARAK, HERHANGİ BİR SEBEPLE VE HERHANGİ BİR TEBLİGATTA BULUNMAKSIZIN HERHANGİ BİR KİŞİNİN SİTEYE ERİŞİMİNİ ENGELLEME HAKKINA SAHİPTİR.

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

www.custossolutions.com sitesinin tüm hakları Martin Telekomünikasyon Uydu Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, CustosSolutions ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2016, custossolutions.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz.

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.custossolutions.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde custossolutions.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, custossolutions.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca custossolutions.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.custossolutions.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve/veya rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerde bulunan formların doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu formlara kullanıcıların girdiği bütün bilgiler kullanıcıların bilgisi dahilinde ve bu bilgilerin kullanıcıya ait olduğu kullanıcı tarafından kabul edilmiş ve otomatik olarak onaylanmıştır. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklar

www.custossolutions.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.custossolutions.com ve sahibi Martin Telekomünikasyon Uydu Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.custossolutions.com sitesi ve sahibi Martin Telekomünikasyon Uydu Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 'ye sorumluluk yüklenemez.

www.custossolutions.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Martin Telekomünikasyon Uydu Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

TOP
WeCreativez WhatsApp Support
WHATSAPP İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?